טיפולי פנים

טיפולי פנים מקצועיים הם חזית הקוסמטיקה, הפנים הם חזות הכול ולפיכך טיפולי הפנים כולל עיסוי הפנים חייבים להיעשות בהפרדה מלאה משאר טיפולי היופי. בטיפול הפנים אין מדובר רק בהיבט של יופי אלא גם בהיבט של בריאות בכלל ובריאות העור בפרט. האופטימיזציה של העור שמשיגה את השילוב והאיזון המנצח שבין שיפור, שימור וטיפוח העור הן ברמת היופי והן ברמת הבריאות דורשת מיקוד והשקעה יסודית. קוסמטיקה רפואית זה לא רק מונח אלא תחום שלם שמחייב את ההפרדה בין טיפולי הפנים לבין שאר טיפולי היופי.

בין אם זה טיפול באקנה או באנטי אייג'ינג, טיפולי פנים בהריון, פיגמנטציה, טיפול בצלקות אקנה, טיפול יופי ועוד. כל לקוח שמגיע לקלינקת שורשים על מנת לעבור טיפולי פנים, עובר אבחון יסודי ומקצועי של עור הפנים. רק לאחר שמתקבלת תמונה מלאה של מרקם העור, היסטוריית טיפולים, רגישויות ידועות לחומרים וכמובן תיאום ציפיות, יוצאים לדרך . גם אז, השלב הבא עדיין איננו השמה אלא בנייה של תכנית טיפולים מותאמת אישית שכן ההשלכות על החזות החיצונית מחייב גישה יסודית.

הטיפול מתאים, לנערים ,נערות ,נשים וגברים.

סוגי הטיפולים שלנו:

  • עיסוי וטיפול פנים לימפתי.
  • עיסוי וטיפול פנים רחב טווח.
  • טיפול פנים New IPL –  טיפול בפיגמנטציה, היפר פיגמנטציה, נמשים, כתמי שמש, נימי דם, קופרוז, רוזיציאה וקמטים. ערכת חומרים מתנה.
  • טיפול פנים דיאמונד פולאר – הצערת עור הפנים, שיפור במרקם העור, מיצוק עור הפנים, הצוואר והמחשוף(דקולטה), הפחתת קמטים והרמה של איזור הצוואר והלסת. ערכת חומרים מתנה.
  • טיפול פנים פרקשיונל – לטיפול בצלקות פוסט אקנה, מרקם העור, קמטים, קמטוטים וצלקות שונות.
  • טיפול פנים TRIBELLA – שילוב סינרגי ייחודי של שלוש טכנולוגיות חדשניות המסייעות להתחדשות עור הפנים ומעניקות תוצאה אחת מושלמת. ערכת חומרים מתנה.

למידע נוסף צרו קשר

ימים ושעות פעילות: א'-ה' בין השעות 09:00-18:00
יום ו' בין השעות 08:00-12:00

ניתן להשאיר לנו הודעה