עיסוי באבנים חמות

עיסוי באבנים חמות הוא מנהג עתיק יומין שהגיע אלינו מתרבות השבטים האינדיאנים באמריקה. המסורת גורסת שנשות הציידים חיכו לשבים מן הציד עם מים חמים ואבנים כדי להרפות את גופם העייף על ידי עיסוי אבנים חמות. האבנים אוגרות חום בתוכן ומאפשרות עיסוי עמוק וארוך ומפנק במיוחד.

בעיסוי אבנים חמות משתמשים באבני בזלת לא מעובדות במצבן הגולמי. הקשר המיוחד של הבזלת לעולם הטבע ואמא אדמה בלתי נפרד. הבזלת נוצרת בליבם של הרי הגעש ונפלטת החוצה כמאגמה לוהטת. כשזו מתקררת מתקבלות אבנים שחורות בעלות תכונות יחודיות ,עיסוי אבנים חמות עוזר לשחרר שרירים כואבים, לנקות את הגוף מרעלים, לשפר את העור ואת טונוס השרירים ולהמריץ את מחזור הדם.

גם עיסוי אבנים חמות שואף לאזן את הגוף יחד עם הנפש. תהליך העיסוי גורם לתחושת שלווה עמוקה אצל המטופל ורגיעה מתמשכת לאורך זמן.

החום שמשולב בטיפול ונפלט מן האבנים מוסיף לתחושת המרגוע והריפוי, הן הגופני והן הנפשי. המטפל ידע לווסת את מיקום וכמות האבנים על גוף המטופל בכדי להגיע לתוצאה האידאלית עבורו.

החוויה של עיסוי אבנים חמות היא ייחודית ואין שנייה לה. קליניקת שורשים גאה להציע את הטיפול הייחודי הזה לקהל הלקוחות תוך ידיעת סודותיו וסגולותיו ולחוות את החוויה.

למידע נוסף צרו קשר

ימים ושעות פעילות: א'-ה' בין השעות 09:00-18:00
יום ו' בין השעות 08:00-12:00

ניתן להשאיר לנו הודעה

להזמנת הטיפול, צרו קשר

ימים ושעות פעילות: א'-ה' בין השעות 09:00-18:00
יום ו' בין השעות 09:00-12:00