טיפול בכוסות רוח

כוסות רוח הוא מונח המתייחס לטכניקה שמשתמשת בכוסות זכוכית קטנות או צנצנות במבוק כמכשירי יניקה שמונחים בדרך כלל על העור .משתמשים בטיפול כוסות רוח בשילוב עם דיקור סיני, אבל אפשר להשתמש בהם גם כטיפול נפרד. היניקה והלחץ השלילי משחררים שרירים תפוסים, מעודדים את זרימת הדם, מרדים את מערכת העצבים (טיפול מעולה ללחץ דם גבוה). כוסות רוח משמשות גם להקלה על כאבי גב וכאבי צוואר, נוקשות בשרירים, חרדה, עייפות, מיגרנות, דלקת פרקים, ואפילו צלוליטיס ולירידה במשקל.

כמו דיקור סיני, כוסות רוח עוקבים אחרי מסלולי המרידיאניים. ישנם חמישה קווי מרידיאן על הגב, על קווים אלו מניחים את כוסות הרוח. על ידי השימוש בנקודות האלה, כוסות הרוח עוזרים לישר ולהרגיע את הצ'י, כמו גם לטפל ספציפית במחלות. על ידי התמקדות בערוצי המרידיאן, עוזרים כוסות הרוח לשחרר חסימות ולחדש את זרימת האנרגיה צ'י לאורך כל האיברים והרקמות בגוף.

טיפול בכוסות רוח הוא אחד הטיפולים הפופולארים בקליניקת שורשים ,זה הוא טיפול הרקמות העמוק הטוב ביותר שקיים, הוא משפיע על רקמות בעומק של למעלה מ 4 אינץ', מהעור. הרעלים משתחררים, חסימות משתחררות בשרירים ובעורקים. אפילו ידיים, פרקי ידיים, רגליים וקרסוליים ניתן לינוק באמצעות כוסות הרוח ולרפא אזורים ספציפיים בנקודות אלו.

כוסות רוח יעילים מאוד בטיפול בריאות, מנקה מהצטננות, עוזר להרגעת אסתמה, למעשה, טיפול יעיל בבעיות נשימה בכלל.

באילו בעיות מטפלים בכוסות רוח?

1. שחרור שרירים תפוסים.

2. מעודדים את זרימת הדם.

3. מרדים את מערכת העצבים (טיפול מעולה ללחץ דם גבוה).

4. הקלה על כאבי גב וכאבי צוואר.

5. נוקשות בשרירים.

6. חרדה.

למידע נוסף צרו קשר

ימים ושעות פעילות: א'-ה' בין השעות 09:00-18:00
יום ו' בין השעות 08:00-12:00

ניתן להשאיר לנו הודעה