עיסוי ספורטאים

עיסוי ספורטאים הוא עיסוי מיוחד המותאם לצורכיהם של ספורטאיים מקצועיים ולכול אלו העוסקים בפעילות גופנית מאומצת. עיסוי ספורטיאים הוא מסוגי המסאג'ים העתיקים בעולם וספורטאים נהנו מעיסוי לפני ואחרי הפעילות הספורטיבית כסגולה לשיפור מצב השרירים ולעיסוי להפגת עייפות. ספורטאים יותר מכול אחד אחר מאמצים את גופם יום ביומו וזקוקים עיסוי ספורטאים בגירסתו המודרנית משלב אלמנטים רבים כגון מסאג' שוודי, שיאצו, הנעת מפרקים ומתיחות ועיסוי רקמות עמוק. מטפלים שונים משלבים את השיטות הנ"ל בצורה שונה, אך המטרה היא אחת – שחרור טונוס השרירים והמרצת הגוף תוך הבאתו למצב של רגיעה. שילוב יחודי זה בין הצורך להיות "מוכן תמיד" לבין הצורך לאפשר לשרירים ולעצמות הגוף לנוח הוליד למעשה את התחום המודרני של עיסוי ספורטאים.

קליניקת שורשים מציעה לקהל לקוחותיו העוסקים בפעילות גופנית עיסוי ספורטאים מקצועי בידיהם של מטפלים מוסמכים בתחומם. העיסוי נעשה בחדרי טיפולים נעימים תוך מתן דגש על צרכיו היחודים של המטופל בקליניקת שורשים מבינים את הצורך של ספורטאים בעיסוי כחלק בלתי נפרד משגרת האימונים ומתכבדים לספק להם את הטיפול הטוב ביותר בנמצא. במהלך הטיפול נעשה שימוש בשמנים או בקרם טיפולי על מנת להרגיע את העור ולעודד תחושת מרגוע ושחרור.בנוסף ליתרונותיו המידיים של עיסוי ספורטאים, העיסוי מגמיש את השרירים והמפרקים ומאפשר לשמור עליהם במצב תקין למשך שנים רבות. לעוסקים בפעילות גופנית מאומצת מומלץ להתמיד בשגרת עיסוי. שמירה על הגוף על ידי עיסוי ספורטאים תעזור להימנע מפציעות הקשורות לשרירים כמו מתיחת וכיווץ יתר של השריר, קריעת גידים וכדומה. עיסוי עבור ספורטאים הוא יותר מאשר ריפוי ותחזוקת הגוף. תחושת הרגיעה שמלווה את המטופל אחרי עיסוי עוזרת למקד את הנפש והמחשבה.

רגיעה ויכולת התמקדות חשובות מאוד עבור ספורטאים מקצועיים והם חלק בלתי נפרד מן המקצוע.

קליניקת שורשים שמחה להציע ללקוחותיו עיסוי ספורטאים ברמה גבוהה על ידי מטפלים הנבחרים בקפידה. אנו דואגים לספק לכול לקוח חווית עיסוי מושלמת

למידע נוסף צרו קשר

ימים ושעות פעילות: א'-ה' בין השעות 09:00-18:00
יום ו' בין השעות 08:00-12:00

ניתן להשאיר לנו הודעה